Cukrzyca

postać

Powiązane choroby:


Inne strony


Filmy

W trosce o piękne ciało

Piękne jędrne ciało jest dla wielu kobiet spełnieniem marzeń i robią bardzo dużo, by o nie odpowiednio zadbać. Z drugiej strony wiele różnych okoliczności w życiu czy sama struktura skóry sprawiają, że czasem trzeba sięgnąć po specjalne kosmetyki takie jak na przykład krem na cellulit i rozstępy, który wspomaga nas w odpowiedniej specjalistycznej pielęgnacji. Warto pamiętać, że preparaty zapobiegające rozstępom powinno się stosować, gdy tylko zauważymy, że zaczynają się problemy ze skórą. Tylko szybka interwencja pozwoli zadbać o gładkie ciało.

kremik

Specjalne okoliczności

Najczęściej po krem na rozstępy sięgają kobiety, u których pojawiły się charakterystyczne różowe lub czerwone kreski przypominające pęknięcia w okresie dojrzewania lub też w czasie ciąży. Wtedy właśnie ciało się zmienia, a skóra nie zawsze jest na tyle elastyczna, by za tymi zmianami nadążyć. Za tworzenie się zmian odpowiadają wiązania kolagenowe i sera na rozstępy często bazują na tym właśnie składniku, by przywrócić odpowiednią kondycję skóry. Podstawowym elementem przy wyborze odpowiedniego preparatu https://eapteka.pl/dermokosmetyki/pielegnacja-ciala/do- pielegnacji/na-rozstepy- i-ujedrniajace powinno być jego działanie. Poza tym kremy na rozstępy i ujędrniające muszą również nawilżać i natłuszczać skórę i wpływać łagodząco na różnego rodzaju podrażnienia. W zależności więc od tego czy szukamy preparatu zapobiegającego zmianom czy też takiego, który ma zlikwidować lub rozjaśnić te, które już są wybierajmy odpowiednie żele na rozstępy. Świetnie też działa krem ujędrniający do ciała, który wpływa na kondycję skóry.

W trosce o kondycję skóry

Popularne kremy ujędrniające do brzucha doskonale sprawdzają się na przykład po ciąży lub też w momencie, gdy szybko straciliśmy na wadze. Tego typu preparat poprawiają również elastyczność skóry i powinny być produktem obowiązkowym w momencie, gdy intensywnie rośniemy lub też nasza waga ulega dużym wahaniom. Jest to niezwykły test dla skóry. Oczywiście uroki macierzyństwa i karmienia piersią też często odbijają się na naszym ciele. Warto sięgnąć po krem ujędrniający do biustu, by poprawić jego wygląd i przywrócić doskonały kształt. Kremy czy też maści na rozstępy przede wszystkim stymulują produkcję włókien białkowych. Oczywiście poza tym intensywnym działaniem muszą również odżywiać skórę i dbać o jej kondycję. Głównym składnikiem większości preparatów jest kolagen na rozstępy. Poza tym często można znaleźć inne substancje aktywne i pomocnicze takie jak na przykład wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, soi, związki krzemu oraz ważne dla skóry witaminy E, C i A, które mają działanie opóźniające procesy starzenia się komórek.

--- ARTYKUŁ REKLAMOWY ---

comments powered by Disqus