Cukrzyca

postać

Powiązane choroby:


Inne strony


Filmy

Forum cukrzycy

Strona główna forum
Więzi w rodzinie - ankieta do pracy magisterskiej :)
Morgaine: Więzi w rodzinie - ankieta do pracy magisterskiej :)
28.02.13 23:13
Witam serdecznie!

Nazywam się Katarzyna Feret, jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim – i w związku z tym prowadzę właśnie badania do swojej pracy magisterskiej :) Jej tematem są szeroko rozumiane relacje w rodzinach, przeżywających różne sytuacje życiowe. Szczególnie interesuje mnie cukrzyca – stąd mój post na tym właśnie forum :)

Chciałabym zatem zaprosić chętnych rodziców, których dzieci w wieku 7-12 lat chorują na cukrzycę do wzięcia udziału w prowadzonych przeze mnie badaniach. Są one oczywiście całkowicie anonimowe, a ich wyniki przedstawiane będą wyłącznie w formie statystycznej. Chciałabym między innymi dowiedzieć się, skąd uzyskujecie pomoc w opiece nad dzieckiem i jakie miejsce zajmuje ono w Waszym życiu :)

W załączniku znajduje się ankieta – a w celu jej wypełnienia należy ją zapisać na dysku, uzupełnić, a następnie przesłać na mój adres mailowy (niestety nie jestem w stanie zamieścić ankiety w postaci linka, bo obejmuje ona dość oryginalny test wypełniany graficznie ;)). Będę bardzo wdzięczna za każdy wypełniony egzemplarz! W końcu to już ostatni krok do wymarzonego magistra ;)

Z góry dziękuję za pomoc!

Katarzyna Feret
feretka@poczta.onet.pl

LINK DO ANKIETY:
http://przeklej.net/down/27250996985147225830839926715641261 b98f43dbd59817dceb391c.html

(lub jeśli powyższy adres nie działa: http://przeklej.net/file_details/63894.html)

re: Więzi w rodzinie - ankieta do pracy magisterskiej :) autor: Morgaine
13.03.13 18:21
#1
Hej, to jeszcze raz ja :)

Ze względu na to, że otrzymałam BARDZO niewielką ilość wypełnionych ankiet (konkretnie mówiąc - jedną, a testy umieściłam na kilku forach :D ) zdecydowałam się mimo wszystko uprościć ankietę i umieścić ją na portalu do ankiet online.

W związku z tym ponownie bardzo prosiłabym rodziców dzieci w wieku 7-12 lat o wypełnienie ankiety, tym razem już w wersji 100% internetowej, do której link znajduje się poniżej :) Byłabym naprawdę baaardzo wdzięczna - brakuje mi już tylko 8! (część ankiet rozdałam wcześniej w placówkach medycznych, ale tam jest tak nieprzyjemnie, że naprawdę wolałabym forum :D).

Dzięki bardzo!

http://www.ankietka.pl/ankieta /108709/wiezi-w-rodzinie.html
Napisz odpowiedź
Imię *
E-mail *
Odpowiedź
*
Przepisz kod
* - pola wymagane
 

comments powered by Disqus